KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17001067
nr 1700 1067
Sofie Arfwidson
(f. 1976), Sverige
Oljemålning, "David & Goliat". Signerad och daterad a tergo 2007. Olja på duk, 141x130, oramad
Sofie Arfwidson von Röök, svensk konstnär född 1976.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:39:22
12/5 11:05:27